Atribuită
Cumpărare directă
Asistare in utilizarea modulelor INFOPRIM in vederea mentinerii in functiune a sistemului informatic la parametrii optimi. Actualizarea modulelor INFOPRIM in functie de noile modificari legislative, astfel încât acestea sa corespunda legisla?iei în vigoare .
- Număr anunț
- DA25459223
- Autoritate contractantă
- COMUNA OTELENI ( CONSILIUL LOCAL) (CUI 4541009)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.