Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita servicii de analiza/consultanta tehnica in vederea derularii unei proceduri de achizitii. Ofertantul va acorda consultanta specializata pentru evaluare propuneri tehnice si financiare in conformitate cu necesitatile beneficiarului pe baza docum. specifice precum cele de mai sus sau a normativelor si instructiunilor tehnice relevante. Suport tehnic pentru elaborarea altor doc. necesare beneficiarului in activitatea sa ca urmare a prestarii serv. mai sus mentionate precum pdv. clarificari, raspunsuri legate de aspecte tehnice ale documentelor analizate in conform. cu dispozitiile legale aplicabile.
- Număr anunț
- DA25455400
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- EUCONS BIZ SRL (CUI 35862319)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.