Atribuită Cumpărare directă

HDD si SSD conform anunt ADV1139730/06.04.2020

Număr anunț
DA25485476
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.792 RON
Valoare atribuită
7.792 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.792 RON

din 7.792 RON estimat