Atribuită
Cumpărare directă
Camera videoconferinta Logitech ConferenceCam Connect, Portabila CARACTERISTICI GENERALE Rezolutie foto (pixeli) 1280 x 720 Rezolutie video (pixeli) 1920 x 1080 Interfata USB 2.0 Microfon Da Altele Bluetooth NFC 1 x Telecomanda 1 x cablu USB 1.8 m Greutate 766 g
- Număr anunț
- DA25447392
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32232000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.747,89 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.