Atribuită Cumpărare directă

reparatie fatade tinciuit amorsat 2 maini lavabil - lRI REPARATII FATADA GPN SARINGA, COM. PIETROASELE, JUD. BUZAU, CU MATERIALELE BENEFICIARULUI

Număr anunț
DA25441593
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
EXPERT QUALITY WORK S.R.L. (CUI 40576968)
Cod CPV
45443000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.955 RON
Valoare atribuită
3.955 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.955 RON

din 3.955 RON estimat