Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta fisa tine loc de comanda ferma. Testul coronavirus COVID-19 IgM - IgG este un test rapid care utilizează o combinație de particule coloidale de aur, acoperite cu antigen COVID-19 care permit detectarea imunocromatografică a anticorpilor IgM și IgG dezvoltati de pacientii infectati cu coronavirus, din probe umane de sânge intregral, ser sau plasma, in numai 10 minute. Testul este de mare ajutor în diagnosticarea infecțiilor primare și secundare cu COVID-19. Testul are marcaj CE, IVD si are o sensibilitate foarte buna. Ambalare: cutie cu 20 de teste ambalate individual, 20 pipete, solutie tampon (in sticluta picuratoare); Instructiuni de utilizare; Se vinde numai la cutie completa cu 20 teste! Produsele sunt in tranzit, cu livrare dupa data de 13 Aprilie 2020.
- Număr anunț
- DA25444354
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.