Atribuită
Cumpărare directă
1 Hartie igienica jumbo alba buc 12 2 Servetele ZZ albe OT pach 20 3 Duck benzi parfumate pin buc 3 Gel hidroalcoolic igienizant aloe vera+vitamina E 500ml BUC 10 2 Prosop bucatarie practico 2str 50m rola 8 3 Prosoape pliate tip Z albe BUC 20 1 Masca protectie buc 200 2 Alcool sanitar 500ml buc 24 1 Gel de curatare 70% alcool 1l buc 5 2 Gel de curatare 70% alcool X 5L buc 2 3 Clin geam spray multishine buc 2 4 Pronto spray 300ml classic buc 2 5 Fairy 400ml rodie buc 2 6 Laveta universala Prima 3/set set 2 7 Bureti vase Prima buc 3 8 Lavete albe bumbac 40/40 buc 20
- Număr anunț
- DA25472713
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.905,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.905,62 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.