Atribuită
Cumpărare directă
COMBINEZON POLIPROPILENĂ DOMENIU DE UTILIZARE Combinezonul de protecție prezentat este un echipament individual, de unică folosință, destinat protejării corpului în timpul lucrului, în medii normale de lucru care nu soliciă alt echipament de protecție specific. CARACTERISTICI Descriere model Halatul are glugă cu elastic în jurul feței, mâneci drepte ; sistem de închidere frontal cu fermoar, elastic la manșete Materiale Material de baza: polipropilenă, nețesut, 40 g/mp Culori : alb Mărimi: M-XXL INSTRUCȚIUNI DE UTILIZARE: - Produsul va fi folosit numai împreună cu alte mijloace individuale de protecție specifice pentru locul de muncă respectiv, în funcție de factorii de risc existenți
- Număr anunț
- DA25480086
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- A3A BUSINESS (CUI 33994933)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.