Atribuită
Cumpărare directă
COMBUSTIBIL LICHID USOR : densitatea la 15 grade C: max.935kg/m3, punct de inflamabilitate: minim 55 grade C, punct de congelare: maxim -15 grade C, sulf total: maxim 1 % (m/m), vascozitate la 20 grade C: 4.5 grade E, apa: maxim 0,2% (m/m), cenusa: maxim 0,15 % (m/m), carbon rezidual: maxim 5% (m/m), aciditate minerala si alcalinitate: lipsa, putere calorifica inferioara: minim 9650 kj/kg
- Număr anunț
- DA25471825
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- PREMIER STRUCT SRL (CUI 37337278)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.680 RON
- Valoare atribuită
- 19.680 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.