Atribuită Cumpărare directă

1.Vârfuri cu filtru 10µl, sterile, lungime 45-46mm; 2.Vârfuri pipetă 2-20µl, lungime 53-54mm; 3.Vârfuri pipetă 20-200µl, lungime 53-54mm; 4.Vârfuri pipetă 100-1250µl XL, lungime 98-99mm. Caracteristici: -sterile nivel SAL 10-6, transparente, gradate - libere de DNaze RNaze, pirogeni, entotoxine, inhibitori PCR, metale, ATP și ADN uman, non-citotoxice - cu suprafața hidrofobă low retention fără aditivi chimici sau silicon - filtru tip barieră din HDPE (High Density Polyethylene) - să prezinte certificat de conformitate sterilizare ISO 11137 -testare endotoxin – LAL test, testare Dnase/Rnase – fluorescence detection, compatibile cu pipetele Socorex, Transferpette -fiecare cutie de 96 de vârfuri să fie sigilată și etichetată cu nr. lot și data expirării, termen de valabilitate minim 18 luni. Produsele trebuie: sa detina marcajul european de conformitate CE; sa fie insotite de certificate de conformitate CE; sa fie insotite de de certificat de calitate si de instructiuni de utilizare in limba romana. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia.

Număr anunț
DA25480185
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat