Atribuită Cumpărare directă

Filtru antibacterian de inspir, de unica folosinta, compatibil cu ventilatoarele PB840, PB980. Culoare albastra. Comanda minima/amblaj: 12 bucati/cutie LIVRARE PANA LA DATA DE 15.04.2020 CANTITATE: 48 BUC

Număr anunț
DA25464240
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42522000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat