Atribuită Cumpărare directă

PH-FIX 0-14 INDICATOR STICKS MEASURING RANGE PH-FIX 0-14 INDICATOR STICKS MEASURING RANGE: PH 0-1-2-3-4-5-6-7- 8-9-10-11-12-13-14 PACK OF 100 STICKS 6 X 85 MM 30/04/20 2.00 buc RON 33.00 PAHARE BERZELIUS 100ML, FORMA INALTA, PAHARE BERZELIUS 100ML, FORMA INALTA, (COD 1102/100), 10 BUC/PACHET 30/04/20 1.00 buc RON 29.50 1150024 PAHARE BERZELIUS 2L, 30/04/20 1.00 buc RON 95.28 ALCOOL ETILIC 96% PA, INDIGEN 30/04/20 2.00 l RON 46.15

Număr anunț
DA25477539
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283 RON
Valoare atribuită
283 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283 RON

din 283 RON estimat