Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar TEAVA PPR FI20 PN20 FIBRA COMPOZITA ML 20 2.03 TEAVA PVC 110 L=2 M 6420347084589 Buc 4 13.38 TEAVA PVC 50 L=0.500 MM 6420347000244 Buc 2 3.54 RAMIFICATIE V PP D.110/50 67* 15103411067 Buc 2 4.97 574 Teflon pt apa 12M, 0.1mm Buc 5 1.94 570 Canepa izolare 1 buc=250 gr. Buc 5 2.63 PRELUNGITOR TV. FILETAT 21/2X150mm Buc 1 22.71 3500028 3660 SUPAPA DE SENS CLAPET FULL FEMININ/FEMININ 2"1/2 ISO228 -3660G2810 Buc 1 195.52 OLANDEZ PPR 75-21/2 FI Buc 1 85.5 1128010 Niplu negru 2 1/2# Buc 1 10.44 COT PPR 90 FI75 Buc 1 12.57 BATERIE BUCATARIE PIPA SCURTA LR-20 Buc 99 28.08 VENTIL CU SIFON 11/2 32/40 Buc 10 9.63 VENTIL CU SIFON 11/4 32/40 Buc 40 9.63 CABINA HIDRO 9 100866086 Buc 1 979.91
- Număr anunț
- DA25465724
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.702,06 RON
- Valoare atribuită
- 4.702,06 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.