Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitionarea serviciilor de dezinfecție, dezinsecție si deratizare pentru spatiile din Piata Agroalimentara Centrala, Piata Agroalimentara Micro III si Oborul Turda Noua. De asemenea serviciile includ întreținerea și dezinfectarea bazinului de la intrarea în obor, operațiune care se efectuează săptămânal.
- Număr anunț
- DA25480056
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.977 RON
- Valoare atribuită
- 12.977 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.