Atribuită
Cumpărare directă
Servicii informatice lunare de asistenţă tehnică și servicii de rețele la mare distanță: - Servicii informatice de asistenta tehnica lunara pentru pachetul de aplicatii specifice „SISTEMULUI INFORMATIC INTEGRAT” al Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova, inclusiv sediul central (modulele de aplicatii informatice privind domeniul financiar-contabilitate, buget-executie bugetara, personal-salarizare); Procedura va avea ca finalitate incheierea unui contract initial de 8 luni, incepand cu data de 01.05.2020 pana la data de 31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act aditional de 4 luni, pana la data de 30.04.2021, conditionata de existenta resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie.
- Număr anunț
- DA25488082
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
- Furnizor / câștigător
- INFORMATICS SYSTEMS & SOFTWARE S.R.L. (CUI 42134423)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.