Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA): CPV 66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto - Autoturism SKODA RAPID CT25CDX, PER ASIGURATA: 12 LUNI, PA: 796 RON/ASIGURATOR: CITY INSURANCE SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR (CASCO): CPV 66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelo - Autoturism Skoda Rapid (Nh), CT25CDX, SA: 58.351 RON, PER DE ASIGURARE: 12 LUNI, ACOPERIRI: CONFORM COND DE ASIG OFERTATE, PA: 2.195 RON/ASIGURATOR: ALLIANZ
- Număr anunț
- DA25482906
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.991 RON
- Valoare atribuită
- 2.991 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.