Atribuită Cumpărare directă

ulei motor 5l - 1 buc, filtru benzina - 1 buc, filtru ulei 1 buc, filtru aer - 1 buc, placute frana fata 0 1 buc, placute frana spate - 1 buc, spray vopsea gri - 3 buc

Număr anunț
DA25477380
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
I. I. TEGLA ALIN (CUI 30052354)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,87 RON
Valoare atribuită
284,87 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,87 RON

din 284,87 RON estimat