Atribuită Cumpărare directă

Echipament protectie pompieri - Jacheta - 1 buc - marime 48; 3 buc - marime 52; 3 buc - marime 54; 1 buc - marime 56.

Număr anunț
DA25484931
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,60 RON
Valoare atribuită
591,60 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,60 RON

din 591,60 RON estimat