Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT PANA LA 31.12.2020.MARFA SE LIVREAZA LA COMANDA BENEFICIARULUI.

Număr anunț
DA25456239
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33651510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.328 RON
Valoare atribuită
5.328 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.328 RON

din 5.328 RON estimat