Atribuită Cumpărare directă

Solutie dezinfectanta ptr uz extern ,avizat de INSTITUTUL DE SANATATE PUPLICA /EPI.INGREDIENTE:alcool etilic rafinat,apa dedurizata,salicilatde etil,albastru de metilen;70%vol,cantitate 500ml 128 buc.-TEHNIC + 50 BUC. SSM

Număr anunț
DA25480061
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,22 RON
Valoare atribuită
2.134,22 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,22 RON

din 2.134,22 RON estimat