Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGATOR DOCUMENTE 90S STRIP-CUT FELLOWES FE4690101 fasii 5.8mm, nivel securitate 4, capacitate 18 coli, latime acces 230mm, cos 34l, pt hartie, capse, agrafe, carduri, economisire energie, anti blocaj, SAFE SENSE, functie REVERSE, utilizare frecventa
- Număr anunț
- DA25486207
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.