Atribuită Cumpărare directă

1. Electropompa Pedrolo 2.2 kw = 1 buc; 2. Electropompa electromotor 0.37 kw = 1 buc; 3. Electropompa Grundfos 17-19.8 kw = 1 buc; 4. Electropompa Pedrolo 2 kw = 1 buc; 5. Electropompa grundfos 1.1 kw = 1 buc; 6. Electropompa grundfos 3.5 kw = 1 buc.

Număr anunț
DA25457694
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
Cod CPV
50511000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.672,45 RON
Valoare atribuită
12.672,45 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.672,45 RON

din 12.672,45 RON estimat