Atribuită Cumpărare directă

CULOARE; ALBASTRU sau VERDE Ambalare: 50 de bucati/ cutie. Vanzarea se face la multiplu de 50 buc. Mască de protecție medicală / chirurgicală cu trei straturi, proiectată pentru apărarea tractului respirator. Domenii de utilizare: instituții medicale și cosmetice, industrie alimentară, utilizatori individuali. Masca din 3 straturi cu 3 pliuri cu elastic sau legaturi. Calitate premium. Informații mască protecție medicală: Hipoalergenice Rezistente la fluide Pliere excelentă pe forma feței Fără fibră de sticlă; Capacitate mare de filtrare;

Număr anunț
DA25466080
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat