Atribuită Cumpărare directă

NRCRT denumire cod um cantitate pret_unitar valoare 1 BURGHIE METAL 08 BUC 1 11.76 11.76 2 CABLU TRACTIUNE 0.4 M 2 1.68 3.36 3 INTINZATOR FI14 BUC 1 8.40 8.40 4 BRIDE CABLU Q10 BUC 4 1.26 5.04 5 BANDA HARTIE 48 BUC 2 6.72 13.44 6 FOLIE PR 20M BUC 2 5.00 10.00 7 ZAVOR 111-12 BUC 2 5.88 11.76 8 SURUB CAP PLAT 4.2X25 BUC 20 0.08 1.60 9 VOPSEA LAV.PRACTIC 25KG BUC 2 52.94 105.88 10 CILINDRU R 92C BUC 2 35.29 70.58 11 BARA FILET Q10 1M BUC 1 6.72 6.72 12 VOPSEA IDEA ROSIE BUC 4 18.48 73.92 13 SET REZERVE TRAFALET BUC 5 1.68 8.40 14 PENSULE BUC 1 4.20 4.20 15 DILUANT 1 L BUC 1 8.40 8.40 16 CUIE KG 2 4.62 9.24 17 BURGHIU 16X600 BUC 1 18.48 18.48 18 DIBLU 6*60 BUC 100 0.21 21.00 19 MULTIBAT SAC 3 20.16 60.48 20 LACATE EWER 60 BUC 2 16.80 33.60 21 BURGHIU SDS 16 BUC 2 24.36 48.72 22 DIBLURI 12X140 BUC 20 1.84 36.80 23 BURGHIU 12 SDS BUC 1 10.08 10.08 24 CILINDRU RC 92 BUC 4 36.97 147.88 25 SURUB 8*70+P +S BUC 46 1.05 48.30 26 TEAVA 50X30X3 M 6 14.28 85.68 TOTAL= 863.72

Număr anunț
DA25466453
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,72 RON
Valoare atribuită
863,72 RON
Data publicării
11.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,72 RON

din 863,72 RON estimat