Atribuită Cumpărare directă

Diverse componente IT conform anunt nr. ADV1138991/01.04.2020 - RN 6969/11.03.2020

Număr anunț
DA25483943
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.523 RON
Valoare atribuită
2.523 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.523 RON

din 2.523 RON estimat