Atribuită Cumpărare directă

Masca CPAP reutilizabila din silicon completa cu ham si inel fixare, marimi disponibile M - 50 bucati,L - 50 bucati, marca Weinmann

Număr anunț
DA25466243
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400 RON
Valoare atribuită
12.400 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.400 RON

din 12.400 RON estimat