Atribuită
Cumpărare directă
Decopertat strat vegetal,asternere nisip,compactat,asternere piatra sparta sau agragat balastier sort mare 63mm,nivelat,compactat.Defrisare manuala si mecanica a suprafetelor de drum,incarcare arbusti,intre 0,3m-3,5m,transport pana la distanta de 10 km
- Număr anunț
- DA25487469
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- DEPO TRANS COM SRL (CUI 10224668)
- Cod CPV
- 45233123-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412.854 RON
- Valoare atribuită
- 412.854 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.