Atribuită
Cumpărare directă
Camera web HD 720P cu microfon, Intex Mikado, foto 20MP, video 2MP, 30fps, face tracking, montare monitor, USB2.0, Win 7/8/10, Skype Camera web IT-HD725 Intex Mikado Camera web Intex Mikado, 20MP, 30fps, USB2.0, Win 7/8/10, Skype Descriere: Microfon incorporat Rata cadru: până la 30 fps Control imagine: luminozitate, contrast, nuanță, saturație, gamă, balans de alb Imagine flip: orizontală, verticală Tip monitor: CRT, LCD Mediu: interior, exterior Distanța de focalizare: 2cm-Infinit Unghiul de vizualizare a lentilelor: 54 grade Interfață I / O: USB 2.0 Format imagine: RGB24, I420 Consumul de energie: tipic 160mW EN Frame Rate: Up to 30 fps Image Control: Brightness, Contrast, Hue, Saturation, Gamma, White Balance Image Flip: Horizontal, Vertical Monitor Type: CRT, LCD Environment : Indoor, Outdoor Focus Distance : 2cm-Infinity Lens View Angle : 54 Degree I/O Interface : USB 2.0 Image Format : RGB24, I420 Power Consumption : 160mW typic Transport gratuit . INF ST 16 mvr51/61
- Număr anunț
- DA25487971
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.331,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.331,20 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.