Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS BATERIE MONOCOMANDA 40 - 4BUC (5.88 RON/BUC), ROBINET COLTAR 1/2*1/2 SCHELL - 4BUC (15.13 RON/BUC), TEAVA ZINCATA SUDATA 1 (33.7MM) - 6M (13.45 RON/M), PIULITA M 16 NEGRU DIN934 - 16BUC (0.67 RON/BUC), PRIZA SIMPLA CU CAPAC FALA IP44 105201 - 1BUC (14.29 RON/BUC), TIJA FILETATA FI16 NEGRU 10.9 - 8BUC (13.45 RON/BUC), SONERIE FARA FIR VERDE 3 MELODI 230V - 2BUC (64.71 RON/BUC), CILINDRU TIGER6 40*40MM 292635 THIRARD - 2BUC (37.39 RON/BUC), SAIBA DIN 440 16 LEMN - 16BUC (1.01 RON/BUC), DISC PT DEBITARE 230*1.9*22MM A46TZ KLINGSPOR 224084 - 5BUC (8.40 RON/BUC), DISJUNCTOR 3P C63A 4.5KA RX3 - 4BUC (97.48 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA25489250
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,58 RON
- Valoare atribuită
- 949,58 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.