Atribuită Cumpărare directă

Monitor pacient EDAN IM8B cu modul CO2, IBPM si imprimanta Monitorul permite monitorizarea multiparametrica a pacientului Monitorul poate fi utilizat pentru toate tipurile de pacienti adult/copii Parametrii min. masurati adult/pediatric: EKG, RESP, SpO2, NIBP, TEMP Accesorii si soft pentru parametrii masurati de tip adult/pediatric Aparatul este portabil sau cu posibilatea de montare pe perete sau suport Alimentare la 220 V Monitorul permite adaugarea de noi optiuni (upgradare) Autonomie utilizare continua pe acumulator pentru minim trei ore Display LCD color, diagonala min. 10 inch. Modulul EKG permite monitorizarea 12 derivatii (infunctie de cablul conectat) si cu posibilitatea de selectare a celor afisate; Gain selectabil: x2.5mm/mV, x5.0mm/mV, x10mm/mV, x20mm/mV, auto Viteza baleiere: 12.5 mm/sec, 25 mm/sec, 50 mm/sec HR: 15 – 300 bpm (adult); rezolutie 1 bpm; precizie ± 1% Modul de detectare a aritmiilor si memorarea evenimentelor cu analiza Monitorizarea si analiza segmentului ST Aritmii minim detectate: Asistola, Fibrilatie ventriculara, Tachicardie ventriculara, PNP, PNC, Multif. PVC, Cuplet, VT>2, Vent. Rhythm, Bigeminy, Trigeminy, R on T, Irr. Rhythm, Missed Beats, Brady, Tachy Sincronizare a alarmelor, episoadelor aritmice, tendintelor cu traseul ECG memorat Modul EKG cu alarme vizuale si acustice reglabile pe 3 nivele si ecranare la utilizarea defibrilatorului si detectare automata a tipului de cablu atasat si a stimulatorului cardiac Memorare continua traseu ECG

Număr anunț
DA25492579
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat