Atribuită
Cumpărare directă
1. Capse 23/13 1.000pcs/ cutie - 5 cutii. 2. Dosare plastic 75 micr. Noki culori diferite (exclus negru si galben) - 500 buc. ( albastru= 167 buc, rosu= 167 buc, verde= 166 buc) 3. File plastic Cristal 75 mic. 100 buc/ set - 800 buc.= 8 seturi 4. Mine creion 1,00 - 30 buc. 5. Biblioraft Lux 75 mm culoare verde, rosu, albastru - 60 buc. (verde= 20 buc, rosu= 20 buc, albastru = 20 buc.) 6. Fluid corector Kores 20 ml inscriptionat cu rosu- 30 buc. 7. Text marker RTC verde - 30 buc. 8. Notes adeziv mic 75X 75, hartie usor de desprins, aderenta buna, hartia nu se curbeaza la prindere - 50 buc. 9. Coperti carton, imitatie piele A4/250g/mp, 100 coli/ top ( 2 top grena, 1 top verde, 1 top bleu, 1 top rosu) - 5 top. 10. Rigla plastic 30 cm, colorate - 20 buc. 11. Marker CD cu doua capete - 20 buc. 12. Cutter M9 EDDING - 10 buc. 13. Creion HB cu guma BIC - 30 buc. 14. Index pagina plastic 5 culori/ set (memoris stik notes) - 40 buc. 15. Plicuri mici C6 culoare alb cu banda silicon - 500 buc.
- Număr anunț
- DA25477313
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.124,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.124,07 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.