Atribuită
Cumpărare directă
Kit autotransfuzie compatibil cu aparatele de tip "Cell-Saver" CATS; Contine: - Kit de procesare cu vas si tubulatura pentru centrifugare, punga de 1 l pentru repefuzare, punga de 10l pentru reziduri, adaptor pentru pompa tripla, 2 adaptori pentru solutie salina; - Linie de aspiratie cu dublu lumen pentru aspiratie si anticoagulare, cu lungimea de 3,75 m, adaptor Yankauer pentru a reduce la minimum hemoliza, pachet dublu steril; - Rezervor autotransfuzie de 3 l pentru colectare, prevazut cu filtru de 120 microni, de forma dreptunghiulara fara parti proeminente sau conectori; - cod produs: 9108501;
- Număr anunț
- DA25470209
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33194000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.