Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei nr. 127 / 13.02.2020 Produs U.M. Buc. U.M. Preţ RON fără TVA/U.M. Preț total fără TVA Substrat mediu de cultura, balot 250L buc. 3 73.95 221.85 Ghiveci trandafiri 2 L, set de 100 buc. set 2 73.95 147.90 Ghiveci trandafiri 3 L, set de 100 buc. set 2 94.96 189.92 Ladă pentru semănare buc 10 5.46 54.60 Furtun udare Tricoflex 3/4" x 50 m buc 1 473.60 473.60 Kit ceata Netafin 4x buc 10 19.33 193.30 Preț total fără TVA 1281.17
- Număr anunț
- DA25488963
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03100000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.218,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.218,17 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.