Atribuită Cumpărare directă

NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET F TVA 1 PNI-ST10A SURSA DE TENSIUNE IN COMTU PNI ST10A 12V 20A 1 105.04 2 FOLIE PROTECTIE CRISTAL 25/SET 4 10.50 3 DLC KONIKA MINOLTA TN-116 8K 2 105.04 4 CONDICA PREZENTA PERS AUXILIAR COP IMIT PIELE A4 1 29.41 5 CARTON CDCL 250GR/MP A4 100 0.21 6 DLC SAMSUNG SCX-4521 3K 1 82.35 7 CABLU MYYM 3*2.5 25 4.03 8 PRIZA SIMPLA PT + CAPAC GELUX 1 15.13 9 DIBLU+SURUB 6MM 2 3.78 10 CANAL CABLU 25*25*2M AUTOADEZIV 3 10.08 11 BON DE CONSUM AUTOCOPIATIV 2 EX 2 5.46 12 NIR FARA TVA OFFSET A4 2 7.98 13 CARTUS INKJET CANON PG-40 BLACK 1 74.79 14 CARTUS INKJET CANON CL-41 COLOR 1 91.60 15 YA480VCIA001-SG SSD 480GB SATA 2.5 MAXTOR ZI 1 326.89 16 SCANER UNIT 1 294.12 17 ROLLER ASSY 1 91.60 18 ROLA PRESSURE 1 158.82 19 CILINDRU IMPRIMANTA 1 155.46 20 SUPORT HDD 2.5-3.5'' 1 8.40 21 MOUSE USB UT280 RED 1 37.82 22 FOI DE PARCURS SIGMA A5 2 6.30 23 CARTON CDCL 250GR/MP A4 100 0.21 24 CUTII DE ARHIVARE ARO 20 CM 10 5.46 25 MARKER WHITEBOARD NEGRU CHINA 24 2.10 26 TONER TN-116 KONIKA MINOLTA 1 105.04 27 GENERIC CANON CRG-719 HC 6.4K 1 71.43 28 CARNET ELEV CLS 1-4 30 2.10 29 ROUTER TP-LINK ARCHER C5 AC1200 1 205.88 30 PATCH MANUFACTURAT CUPRU 10M 1 20.17 31 CUPLA RJ45 1 2.52

Număr anunț
DA25493094
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516,81 RON
Valoare atribuită
2.516,81 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
17.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516,81 RON

din 2.516,81 RON estimat