Atribuită
Cumpărare directă
PACHET consumabile pentru imprimanta Epson SC-T5100 (plotter): Cartuș Epson C13T40D140 negru, capacitate 80 ml., original (cod T40D140) - 1 buc.; Cartuș Epson C13T40D240 cyan, capacitate 50 ml., original (cod T40D240) - 1 buc.; Cartuș Epson C13T40D340 magenta, capacitate 50 ml., original (cod T40D340) - 1 buc.; Cartuș Epson C13T40D440 yellow, capacitate 50 ml., original (cod T40D440) - 1 buc.; Rolă hârtie plotter A0, 80 g/mp, 841 mm. x 50 m., cu grad de alb ridicat - 1 rolă, conform Formularului de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail în data de 09.04.2020 și înregistrat la sediul Consiliului Județean Alba sub nr. 8871/09.04.2020.
- Număr anunț
- DA25461681
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 947 RON
- Valoare atribuită
- 947 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.