Atribuită Cumpărare directă

Combinezon din fibra SMS, cu gluga ermetica, strânsa cu banda elastica care sa protejeze capul, mansetele de la mâneci si pantaloni sa se termine cu benzi elastice si cu banda elastica la mijloc. DIMENSIUNI M, L, XL, XXL, XXXL

Număr anunț
DA25423334
Autoritate contractantă
Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat