Atribuită Cumpărare directă

SET CATERING L+F+C+S 100/SET 3X20,50; BOL SUPA CU CAPAC 50/SET 6X16,00; CASEROLE BICOMPARTIMENTATE 100/SET 3X26,30

Număr anunț
DA25433695
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,40 RON
Valoare atribuită
236,40 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,40 RON

din 236,40 RON estimat