Atribuită
Cumpărare directă
ASB doreste sa achizitioneze urmatoarele cantitati: 5 cutii/90 buc - marimea XL - total 450 buc 3 cutii/100 buc - marinea L -total 300 buc 3 cutii/100 buc - marimea M - total 300 buc un total de 1050 buc manusi . LOON mănuși din latex pudrate (100 buc/cutie, marime XL – 90 buc/cutie) - Material: latex. - Culoare: alb - In acord cu normele europene EN 374-1:2003 (AKL, microorganisme periculoase), EN 420:2003 si ofera rezistenta la penetrare de clasa 2, AQL<1,5 cf standard EN 374-2:2003 - Marimi disponibile acum: S,M,L,XL
- Număr anunț
- DA25434791
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- CERVA ROMANIA SRL (CUI 27578783)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,10 RON
- Valoare atribuită
- 441,10 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.