Atribuită
Cumpărare directă
Robot de bucatarie Kenwood FPM910 Multi-Pro Excel , 1300 W, Tritan Copolyester, Capacitate 4 Litri CARACTERISTICI GENERALE Tip Kitchen machine Functii principale Framantare Storcator Feliere Rasnire Blender Utilizare Rezidential Material carcasa Aluminiu Material bol Tritan Caracteristici cheie Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta Pulse Sistem stocare cablu Accesorii incluse Rasnita Spatula Culoare Argintiu SPECIFICATII TEHNICE Putere 1300 W Trepte de viteza 8 Capacitate bol 4 l Capacitate blender 1.6 l DIMENSIUNI Lungime 26 cm Latime 26 cm Inaltime 43.9 cm Greutate 21.09 Kg Garantie:12 luni Pret fara TVA: 2032,77 ron
- Număr anunț
- DA25442768
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 39711210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.032,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.032,77 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.