Atribuită Cumpărare directă

MASCA IGIENICA MULTICOLOR 25 BUC/PUN

Număr anunț
DA25427948
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,32 RON
Valoare atribuită
403,32 RON
Data publicării
04.04.2020 00:00
Data finalizării
05.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,32 RON

din 403,32 RON estimat