Atribuită Cumpărare directă

Tija de separare topuri (inclusiv montaj) Recepția produsului se va efectua în baza facturii în original, certificat de calitate/declarație de conformitate, certificat de garantie.

Număr anunț
DA25432256
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
34941100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.209,60 RON
Valoare atribuită
8.209,60 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.209,60 RON

din 8.209,60 RON estimat