Atribuită Cumpărare directă

Varfuri de 1000 uL, sterile, cu filtru si retentie scazuta (cutiex96 varfuri) Compatibile cu majoritatea pipetelor de pe piata (Biohit, Eppendorf, Finnpipette, Gilson, Rainin, Hamilton, WVR, Accumax, etc). Varfuri cu bariera pt aerosoli. Filtrul din polietilena de inalta densitate (HDPE). Certificare pentru PCR – fara Dnase/Rnase, acizi nucleici, pirogeni, endotoxine, endonucleaze, metale grele. Producatorul este cerificat ISO 9001, ISO 13485. Marcaj CE. cutie x 96 varfuri – rack/cutie sterila ambalata individual.

Număr anunț
DA25421631
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat