Atribuită Cumpărare directă

NESTLE ROMANIA FORMA DE PREZENTARE:CUT*400GR COTA TVA:9%. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE IN 1 ZI LUCRATOARE DE LA DAT COMENZII.

Număr anunț
DA25421058
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
15511700-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.275 RON
Valoare atribuită
23.275 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.275 RON

din 23.275 RON estimat