Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM buc 1 Laptop ASUS Adaptor HDD buc 1 Laptop ASUS -Caddy 9.5 mm Patch Panel buc 6 24 porturi Cilindru buc 1 Xerox 7225 OM –R1

Număr anunț
DA25433405
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666,38 RON
Valoare atribuită
1.666,38 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666,38 RON

din 1.666,38 RON estimat