Atribuită Cumpărare directă

Se doreste incheierea unui contract privind furnizarea si plantarea , conform devizului, pe o perioada valabila pana la data de 31.12.2020

Număr anunț
DA25429455
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
LELA FAMILY BUILDERS SRL (CUI 22379348)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat