Atribuită Cumpărare directă

Solutie lichida pt masina de spalat vase ULTRA POWER(bid 25kg), Solutie lichida de clatire pt masina de spalat vase 20kg( brill ultra power)

Număr anunț
DA25427301
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
39832000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat