Atribuită
Cumpărare directă
dNTP mix 1 ml Amestecul dNTP conține un amestec gata de utilizare de dATP, dCTP, dGTP și dTTP. Fiecare deoxinucleotidă fabricată sintetic are o concentrație de 10 mM. Disponibil în 4 cantități 2 pmol, 10 pmol, 50 pmol și 250 pmol din fiecare nucleotid individual, adică. 8 pmol, 40 pmol, 200 pmol și 1000 pmol dNTP mixt. Puritatea, măsurată prin HPLC,> 99% Stabilitate superioară cu> 90% din dNTP-urile peqGOLD stabile după 6 săptămâni de păstrare la temperatura camerei pH 7,5 pentru a preveni hidroliza grupelor fosfat în timpul depozitării pe termen lung; Standard de greutate moleculara pentru electroforeza acizilor nucleici Domeniu: 10 - 1000bp, 10 benzi Concentratie: 0.05µg/µl Include 1 ml solutie tampon de incarcare acizi nucleici, 5x Cantitate: 500µl. Mentionam ca aceasta reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA25429488
- Autoritate contractantă
- Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.