Atribuită
Cumpărare directă
PulsOximetru - să măsoare saturația de oxigen (SpO2) și frecvența pulsului pentru adulți, - gama de măsurare SPO2 între 70% - 99%, - precizia măsurătorii: 80% - 99%, ±2%; 70% - 80%, ±3%; - gama de măsurare Frecvența cardiacă-rata puls (PR): 30-235 bpm, - precizia măsurătorii: ±2 bpm sau ±2% la valori mai mari, - să prezinte alarme - indicator baterie descărcată, - să includă Display tip OLED cu 2 culori, cu iluminare ajustabilă – aproximativ 10 trepte, - să poată măsura : SpO2, PR, Puls bar, Pletismograma, să fie afișată forma de undă, - alimentare: baterii / acumulatori, pentru funcționare continuă minim 24 ore.
- Număr anunț
- DA25429428
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33120000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,96 RON
- Valoare atribuită
- 467,96 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.