Atribuită Cumpărare directă

Pretul bonurilor valorice afisat este pe bucata, carnetul ce poate fi achizitionat detine 25 file. Pretul de achizitie al carburantilor este cel valabil in statiile de distributie carburant ale furnizorului, in momentul alimentarii autovehiculului. Pretul carburantului auto poate fi actualizat in conformitate cu evolutia pietei specifice si cu legislatia in vigoare. Comanda minima este 50 buc (2carnete

Număr anunț
DA25424335
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Imobiliar (CUI 5110730)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI 15138150)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.404 RON
Valoare atribuită
8.404 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.404 RON

din 8.404 RON estimat