Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA Control debit Volum injectie Continuitate injectie Alarme stare injectie Baza de date cu mai multe tipuri de medicamente Baterie reincarcabila (incorporata) durata de functionare de aprox. 6 ore pe un singur canal FUNCTII Intrare mod greutate corporala Specificare automata dimensiuni seringa Identificare automata dimensiuni seringa Alarma 3 nivele blocare Reductie automata a degajarii dozei dupa blocare Setari limite Investigare volum livrat Valori debit KVO Avertizae rapida eroare operare Control cantitate rapid Tasta “Purge” (epurare) activare protectie Tasta setare valori debit Alarme vizuale si acustice Indicare putere interna si curent alternativ Interfata standard RS232 1000 inregistrari in istoric Baza de date cu diverse tipologii de medicamente SPECIFICATII TEHNICE Setare flux volum: Seringa 5ml: 0.1-150ml/h : Seringa 10ml : 0.1-400ml/h : Seringa 20ml : 0.1- 600ml/h : Seringa 30ml : 0.1-900ml/h : Seringa 50ml : 0.1-1500ml/h Seringi compatibile: 5 / 10 / 20 / 30 / 50ml Marja de eroare flux volum: ±2% Limita de infuzie : 0.1~999.9ml (0.1 ml infusion interval) Gama totala de volum estimat: 0.1~999.9ml (0.1 ml infusion interval) Alarme: Ocluzie, rata K.V.O. (infuzie completa), stand-by, golirea seringii, nivelul bateriei scazut, cuplaj piston seringa deschis, volum flux peste limita, eroare de sistem(soft) clapeta pentru blocarea seringii deschisa, nefixarea seringii in lacas, defectiune dispozitiv Capacitate stocare volum flux K.V.O: 1
- Număr anunț
- DA25427323
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.620 RON
- Valoare atribuită
- 4.620 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.